Chcesz szybko wymodelować ciało i uzyskać figurę modelki? A może stwierdziłeś, że masz kiepską kondycję i musisz szybko to zmienić, bo wyjeżdżasz w góry? A może po prostu chcesz zacząć regularne ćwiczenia dla zdrowia i lepszego samopoczucia, lecz zależy Ci na szybkich efektach? Polecamy Ci trening personalny, który, choć jest droższy niż ćwiczenia w grupie, pozwala znacznie szybciej osiągnąć wymarzony cel. Trenerzy personalni AR-FIZ to znakomici fachowcy, o czym możesz się przekonać, odwiedzając Poznań i kontaktując się z nami. Jeśli chcesz, przyjedziemy do Ciebie.

Czym jest trening personalny


Przede wszystkim trening personalny polega na pracy trenera tylko z jedną osobą, a jego celem jest jak najszybsze osiągnięcie zamierzonych efektów. Najważniejsze w treningu personalnym jest to, że instruktor dostosowuje ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, bierze pod uwagę jego wiek, predyspozycje fizyczne, płeć, kondycję i stosownie do tego opracowuje plan treningów. Zindywidualizowane podejście do ćwiczącego jest znacznie efektywniejsze niż ćwiczenia w grupie, które prowadzone według jednego schematu dla wszystkich, mogą niektóre osoby zniechęcać do dalszych treningów, bo nie będą one uwzględniały czyichś ograniczeń. Pamiętajmy, że każdy organizm jest inny i każdy reaguje inaczej na odmienne ćwiczenia. Coś, co dla jednej osoby będzie banalnie prostym ćwiczeniem, dla kogoś innego będzie męczarnią. To może niektórych deprymować i zniechęcać do dalszych treningów. Trening personalny pozwala unikać takich stresujących sytuacji. Poza wszystkim jest niemała liczba osób, które po prostu nie lubią ćwiczyć w grupie i w towarzystwie wielu osób czują się nieswojo. Dobry trener personalny lub, jak kto woli dobry trener osobisty, potrafi indywidualnymi ćwiczeniami zdziałać cuda. Czy to będzie Poznań, czy jego okolice fachowcy z AR-FIZ są do Państwa dyspozycji.

Dla kogo trening personalny


Oczywiście pytanie jest czysto retoryczne, albowiem odpowiedź może być tylko jedna: z indywidualnych ćwiczeń z trenerem osobistym może korzystać każdy bez wyjątku i bez względu na swoje predyspozycje fizyczne, stan zdrowia, wiek czy płeć. Jest jednakże kilka grup specjalnych, którym w szczególności warto pracę z trenerem personalnym w szczególności polecać, co oczywiście także czynimy. Na pewno będą to osoby, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu. Z całą pewnością jest to dobry sposób treningu dla osób początkujących, które pod okiem fachowca nauczą się poprawnego wykonywania ćwiczeń, odpowiedniego regulowania oddechu oraz poznają możliwości swojego ciała. Będzie to przecież także doskonała metoda dla osób zaawansowanych w treningach fizycznych, lecz które nie są zadowolone z osiąganych efektów; być może popełniają one jakieś błędy w swoich ćwiczeniach, a trener personalny może je wychwycić i usunąć. Wreszcie, trening personalny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych na przykład likwidujących wadę postawy, wzmacniających kręgosłup itp. W tym miejscu dodajmy, że nasi trenerzy personalni to doskonale, wszechstronnie wykształceni fachowcy; są oni jednocześnie fizjoterapeutami.

Zobacz cennik